Klimatyzacja bez zezwolenia – część I

Klimatyzacja bez zezwolenia ma różne formy

Dzień dobry, nasz drogi czytelniku!

Zakładam, że tytuł naszego artykułu bardzo Cię przyciągnął. Niniejszy artykuł będzie miał więcej części. W dzisiejszym wydaniu chcemy Ci przybliżyć możliwości, jakie dają dzisiejsze nowoczesne klimatyzatory przenośne. A to nic innego jak klimatyzacja bez zezwolenia.

klimatyzacja bez zezwolenia

Dlaczego? Ponieważ one nie wymagają żadnych zezwoleń! Jesteś zatem całkowicie zwolniony z jakichkolwiek formalności.

Taki klimatyzator możesz użyć w budownictwie, w którym konserwator zabytków nie zezwala na ingerencję w strukturę budynku. Albo możliwe, że ze swoją spółdzielnią masz nie po drodze… Ba! Spotykamy się z takimi sytuacjami, w których aby uzyskać zezwolenie na montaż, wymagana jest zgoda wszystkich sąsiadujących lokatorów! Z naszego doświadczenia wynika, że czasami bywa to bardzo kłopotliwe.

Możesz się zastanawiać, dlaczego polecamy klimatyzator przenośny, podczas gdy Ty słyszysz wszędzie dookoła od różnych znajomych czy też czytasz w artykułach, że takie klimatyzacje wcale nie spełniają swojej roli i są ,,niefajne”.


Nie taki diabeł straszny, jak go malują!

Po części – w każdej legendzie jest ziarno prawdy, ale jest też i drugie dno. Fundamentalna sprawa to dobranie odpowiedniej jakości jednostki i mocy takiego klimatyzatora pokojowego. Możesz kupić tani klimatyzator za około 1500 zł, który będzie w stanie schłodzić pomieszczenie, ale może przeszkadzać Ci jego głośność i/lub wydajność.

W takim razie może pojawić ci się w głowie pytanie:

,,Co należy wybrać? Na co zwrócić uwagę?”

Gdy chcesz kupić coś, co ma sens, i życzysz sobie tego, by delektować się swoim trafnym wyborem, to najważniejszą rzeczą, którą powinieneś się kierować, jest możliwość wystawienia takiego klimatyzatora mobilnego na balkon. Jest to nic innego jak właśnie klimatyzacja bez zezwolenia! W naszej ofercie mamy modele, które możesz zobaczyć tutaj:

warmtec morso kp40 aranzacja wewnatrz 800 Sterowanie za pomoca sieci Wi Fi - CzystyTlen.pl
Ultra wydajny klimatyzator do 45m2


SPRAWDŹ CENĘ

fsc14.2 z wi-fi
Klimatyzator do 45m2


SPRAWDŹ CENĘ


Zalety klimatyzatora przenośnego – klimatyzacja bez zezwolenia

Egzemplarze po wyposażeniu w dodatkowe akcesoria dają Ci możliwość podniesienia wydajności takiego urządzenia, która jest porównywalna z tradycyjnym klimatyzatorem typu Split bądź Multisplit. 

Klimatyzator przenośny DAJE Ci kolejną wspaniałą rzecz – jego mobilność. Takie urządzenie możesz zabrać ze sobą na przykład na wyjazd do domku letniskowego, wypożyczyć znajomemu albo wykorzystać jako osuszacz, gdybyś miał problem z wilgocią. Niektóre modele mogą dogrzać Twoje mieszkanie zimą lub podczas okresu przejściowego, gdy w spółdzielni spóźnią się z ogrzewaniem 🙂

Weź pod uwagę komfort, który może zagwarantować takie urządzenie np. schorowanej starszej osobie. Starsze osoby, są bardziej narażone na złe samopoczucie podczas drakońskich upałów!


Co należy zrobić, aby zwiększyć wydajność i zmniejszyć głośność?

Teraz możesz się też zastanawiać nad tajemniczym stwierdzeniem – zwiększenie wydajności. Jeżeli będziesz mógł wystawić klimatyzator przenośny na przykład na balkon i wtłaczać chłodne powietrze do swojego mieszkania, to jego wydajność wzrasta aż do 70%! Wiąże się to z mniejszym poborem prądu, lepszą eksploatacją urządzenia oraz zmniejszeniem hałasu w pomieszczeniu.

warmtec morso kp40 aranzacja na zewnatrz 800 Sterowanie za pomoca sieci Wi Fi - CzystyTlen.pl
WARMTEC w wyposażeniu podstawowym daje Ci możliwość wystawienia go na zewnątrz!

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby w szybki sposób pozwolić sobie na klimatyzację. Odpada Ci czas oczekiwania na montaż, wybór instalatora i nie musisz się martwić ,,remontem” w mieszkaniu i kupujesz klimatyzację bez zezwolenia.

Opinie o firmach montujących i serwisujących są różne. Musisz poświęcić czas na znalezienie odpowiedniej ekipy z doświadczeniem, która w Twoim mniemaniu sprosta zadaniu montażu tradycyjnej klimatyzacji.

Zachęcamy Cię do sprawdzenia tego, co kryje się w naszej ofercie. Dodatkowo mamy dla Ciebie zdjęcia oraz nagrania z wykorzystania klimatyzacji pokojowej w mniej znany sposób – czyli wystawienie jej na zewnątrz budynku i wzmocnienia jej wydajności!

Gdyby pojawiły się w Twojej głowie pytania, to możesz do nas zadzwonić i/lub napisać!

Powodzenia!

Dodaj komentarz