Porównanie klimatyzacji przenośnej Warmtec

Porównanie klimatyzacji przenośnej Warmtec KP41W oraz KP46W

KP41W vs KP46W
KP41W vs KP46W

Ja widać na załączonym obrazku wyglądają one praktycznie tak samo, nawet mają takie same wymiary. Cenowo różnią się niewiele ze względu na posiadane funkcje. Jednak mają pewne różnice.
Żeby lepiej to zobrazować, przedstawię Ci je w poniższej tabeli 😉

Porównanie KP41W i KP46W
Porównanie KP41W i KP46W

Jak możesz zauważyć ta silniejsza jednostka ma wyższe parametry, obsłuży większą powierzchnię, ale brakuje jej funkcji ogrzewania. Reszta jest praktycznie taka sama.

Jeden i drugi egzemplarz mają możliwość połączenia po WiFi i także mają możliwość dezynfekcji UV, co też może być istotne, jeżeli chciałbyś używać tego klimatyzatora np. w jakiś jednostkach medycznych. Albo po prostu masz problem z różnego rodzaju grzybami u siebie w mieszkaniu.

Istotność przepływu powietrza:

Parametr jak przepływ powietrza jest istotny, jeżeli chcesz przedłużać rurę wylotową z gorącym powietrzem. Ponieważ jeżeli zastosujesz bardzo długą rurę wylotową w klimatyzatorach, które mają mniejsze przepływy powietrza, to możesz je dosłownie ugotować albo stopić.

Testy głośności

Oba klimatyzatory poddaliśmy naszym testom głośności. Porównanie również przedstawię Ci za pomocą poniższej grafiki:

porownanie 1 - CzystyTlen.pl

Jak możesz zauważyć ta silniejsza jednostka jest na każdym trybie głośniejsza od tej słabszej. Oczywiście wynika to z jego możliwości i wyższych parametrów.

Oba klimatyzatory w podobnej cenie, jedno z funkcją ogrzewania, drugie z lepszymi parametrami pozostałych funkcji. Który wybrać? To już zależy, do czego konkretnie potrzebujesz takie urządzenie. Obydwa możesz zakupić w naszym sklepie internetowym czystytlen.pl. Pamiętaj, że w razie pytań zawsze możesz się z nami skontaktować. Zachęcam również do obejrzenia filmu, gdzie dokładniej omawiam każą różnicę oraz do zapoznania się z wpisami o tych dwóch klimatyzatorach na moim blogu.

Film z porównania tych dwóch urządzeń

Dodaj komentarz