Test i recenzja klimatyzatora przenośnego Warmtec KP35W

Test klimatyzatora przenośnego Warmtec KP35W

Warmtec KP35W
Warmtec KP35W

Powierzchnia

Producent deklaruje, że ten klimatyzator może obsłużyć pomieszczenie o powierzchni 40m2. Pamiętaj o dodatkowych czynnikach. Podana wartość jest poprawna dla pomieszczenia o standardowej wysokości i średnim nasłonecznieniu.

Tryby pracy/parametry

Ten klimatyzator ma cztery tryby pracy.

  1. Chłodzenie – o mocy 3500W. Jest to podstawowa rola, przydatna w upalne dni.
  2. Ogrzewanie – o mocy 2900W. Także możesz się ogrzać trochę w zimniejsze dni.
  3. Osuszanie powietrza – w ilości 36 litrów wody w ciągu jednej doby. Idealny przy problemach z wilgocią w pomieszczeniach.
  4. Cyrkulacja powietrza – przepływ samego powietrza to jest 350 m3/h. Przy pomocy funkcji Swing urządzenie to będzie lepiej rozprowadzać powietrze po pomieszczeniu. Manewruje wyrzuconym powietrzem w cztery różne strony (góra, dół, prawo, lewo).
Tryby pracy 3 - CzystyTlen.pl

Sterowanie

Klimatyzator ma funkcję WiFi. Dzięki temu możesz połączyć go z aplikacją Tuya Smart i nim zarządzać także, jeżeli nie będzie Cię w domu. Możesz przełączać jego tryby pracy, ustawić mu harmonogram.

Jest to bardzo wygodne i docenią to osoby, które regularnie wracają o jakiś konkretnych godzinach do swojego domu. Możesz ustawić go tak, aby automatycznie się włączył o jakimś czasie i wcześniej mógł schłodzić Twoje pomieszczenie. Wtedy możesz przyjść do domu, który już będzie odpowiednio ochłodzony.
W zestawie jest również pilot, więc możesz nim sterować zdalnie.

Aplikacja i panel
Aplikacja i panel

Gwarancja – więcej niż standard

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Warmtec, zatem jeżeli kupujesz u nas te urządzenia masz do dyspozycji 3-letnią gwarancję. Nie jest istotne, czy ją wykorzystasz do formy prywatnej, czy do zakupu dla firm. Jest ona realizowana na Door2Door.

Test Warmtec KP35W

Przeprowadziliśmy test głośności tego urządzenia na trzech trybach pracy wentylatora.
A jakie otrzymaliśmy wyniki? Możesz je zobaczyć na poniższej grafice.

Test
Test

Warunki, w jakich przeprowadziliśmy test głośności:

  • wielkość pokoju: 25m2,
  • na podłodze są kafelki,
  • ściany są tynkowane,
  • sufit jest podwieszany,
  • brak wyciszenia.

Jeżeli w twoim pokoju jest jakiś dywan bądź inne rzeczy, które ten dźwięk tłumią, to wyniki głośności będziesz miał o wiele niższe.

Co znajdziesz w zestawie?

W zestawie z tym klimatyzatorem znajdziesz oczywiście pilot oraz baterię do niego. Końcówkę, którą mocujesz do klimatyzacji, możesz przykręcić rurę wylotową ciepłego powietrza oraz dodatkową końcówkę na zakończenie tej rury, aby np. ona nie wypadała Ci poza okno.
Producent dokłada jeszcze taką listwę do okien przesuwnych, abyś mógł w łatwy sposób wyprowadzić właśnie rurę z tym klimatyzatorem. Jeżeli nie masz takiego okna przesuwnego, to wtedy polecam Ci dobranie uszczelki okiennej.

Zestaw
Zestaw

Klimatyzator ten jest wydajny, cichy i ładny. Producent dołożył do niego kółka, aby można było przenieść to urządzenie w różne miejsca. Jeśli zastanawiasz się nad jego zakupem, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową czystytlen.pl. A w razie jakichkolwiek pytań, śmiało kontaktuj się z nami.

Film z testu Warmtec KP35W

Dodaj komentarz