Co to jest Gwarancja Plus?

Bardzo możliwe, że to pojęcie jest dla Ciebie znajome i w sumie zastanawiasz się: ,,Czym to się różni od zwykłej gwarancji?”. Jedną istotną rzeczą, przy czym nie jest to produkt, który zastąpi Twoją gwarancję na klimatyzację split/multisplit. Jest to coś DODATKOWEGO.

 Jest to taki rodzaj usługi której nie spotkasz w żadnym innym miejscu.
gwarancja plus
 Wyobraź sobie, że podczas ogromnej fali upałów zepsuje Ci się klimatyzator. No cóż… zdarza się. Oczywiście serwisant do Ciebie przyjedzie i pomoże Ci z Twoim problemem. Jednak kluczowy jest czas, który odgrywa szalenie istotną rolę. Gwarancja Plus to usługa, która zabezpieczy Cię przed oczekiwaniem na serwis. Po prostu damy Ci urządzenie zastępcze, które Cię ochłodzi, gdy Ty będziesz czekał na serwis naprawczy swojej klimatyzacji. Dostawa i czas na korzystane z tego zastępczego klimatyzatora jest bezpłatna w ramach Regulaminu Gwarancji Plus. Wystarczy, że kupisz klimatyzator (spli / mutlisplit) wraz z montażem u nas. Wtedy przez najbliższe 2 lata masz dodatkowe zabezpieczenie, gdyby Twoje pierwotne urządzenie odmówiło Ci posłuszeństwa! 

Ta strona ma mało tekstu, ponieważ idea usługi jest banalna i prosta. Teraz mogę Cię zaprosić do naszego sklepu internetowego i kontaktu!

Montaże są realizowane na terenie:

Koszt Gwarancji Plus to 250 zł

  • Żory +20 km
  • Wrocław + 20km
  • Legnica + 20km
  • Zabrze + 10 km
  • Warszawa